Nomas noteikumi un nosacījumi

 

Nomas termiņš
Standarta nomas termiņš ir sākot ar divām nomas dienām (48 stundām). Atgriežot auto vēlāk, kā vienu stundu pēc nomas termiņa beigām tiek aprēķināta nomas maksa par vēl vienu pilnu nomas dienu (24 stundām). Minimālais nomas termiņš var atšķirties atkarībā no iznomājamā auto klases.

Minimālais vecums
Minimālais vecums, lai varētu iznomāt automašīnu ir 18 gads. Nomniekiem jābūt autovadītāja apliecībai, un pasei vai ID kartei.

Auto piegāde
Auto piegāde un nodošana pilsētas robežās no pl. 09:00 līdz 19:00 ir par 10.00 EUR ar PVN, pārējā laikā par piegādi/nodošanu jāmaksā 20.00 EUR ar PVN.

Maksājumi
Maksājumi tiek veikti skaidrā naudā, bankas pārskaitījumu.

Nomas maksa
Nomas maksā ietilpst sākotnējā tehniskā apkope un autovadītāja civiltiesiskā apdrošināšana. Visas cenas iekļauj nomnieka atbildības samazināšanu līdz 300.00 EUR ar PVN. Tā nav pilna apdrošināšana.

Drošības nauda
Drošības naudas standarta apjoms ir 30.00 EUR ar PVN. Ja norēķini netiek veikti ar bankas pārskaitījumu, drošības naudu nepieciešams iemaksāt iznomāšanas sākumā. Drošības naudas apjoms var atšķirties atkarībā no iznomājamā auto klases.

Braucienu ierobežojumi
Braucieni ārpus Latvijas robežām iepriekš jāsaskaņo ar iznomātāju.

Degviela
Degviela nav iekļauta nomas cenā. Auto tiek iznomāti ar pilnu degvielas tvertni, vai arī pēc vienošanās. Ja nomnieks atgriež auto ar mazāku degvielas daudzumu, kā sākumā, tiek aprēķināta papildus maksa par trūkstošo degvielu 1.50 EUR ar PVN litrā.

Papildus aprīkojums
Iespējams pasūtīt GPS, bērnu sēdeklīti. Atkarībā no auto tipa pieejami arī jumta bagāžnieki un piekabes.

Back to top
Zaļš Auto ☏ 20030356