Par mums

Mūsu darba principi balstās uz cieņu, un patiesu iedziļināšanos it visā, ar ko saskaramies ikdienā.

„Zaļš auto” noma ir labs sadarbības partneris visiem braukt gribētājiem. Ja Jūs esat izdomājis aizbraukt ciemos pie radiem, un nav auto, zvaniet mums – mēs palīdzēsim. Piedāvājumi ir arī juridiskajām personām un, protams, noslēdzot līgumu uz ilgāku laiku sanāks par dienu maksāt mazāk.

Mēs saskatām aiz auto cilvēku, kurš ar to brauks, spējot iztēloties, ka viņam jānokļūst 200 vai pat vairāk kilometrus tālu no mājām, un pēc padarītā jāatgriežas pie ģimenes. Mēs vēlamies, lai šis brauciens ir patīkams un bezrūpīgs, un lai klients var paļauties uz mūsu darbu. Tas mūsu meistariem ir vissvarīgākais, tā mēs gūstam gandarījumu.

Mūsu sadarbība ar klientiem ilgst nu jau vairāku gadu garumā. Šobrīd esam stabils tirgus spēlētājs, kas savukārt nozīmē, ka klienti iegūst uzticamu pakalpojumu sniedzēju. To var novērtēt pēc mūsu klientu pozitīvajām atsauksmēm, kad pat vēlā vakara stundā mēs viņus sagaidām lidostā.

„Zaļš auto” autoserviss sniedz autoremonta pakalpojumus.

Mēs nodarbojamies ar dažāda vecuma auto atjaunošanu un remontu, jo uzskatām, ka, paildzinot tehnikas mūžu, ikviens uz planētas iegūtais metāla grams kalpo ilgāk un lietderīgāk. Tai pat laikā rūpējamies, lai no mūsu darbnīcas izbraucošie auto nepiesārņo  vidi ar dabai kaitīgām vielām.

Īsāk sakot: mēs, vienkārši, labi taisām autiņus un pēc mūsu pieskāriena tie vairs neplīst, līdzīgi kā cilvēka ķermenī kauls divreiz vienā un tajā pašā vietā nelūzt.

Arī turpmāk mēs esam gatavi augt paši un paaugstināt pakalpojuma kvalitāti. Novēlam visiem veiksmīgu sadarbību ar „Zaļš auto’’! Mēs ticam, ka, jūtot mūsu meistaru pozitīvo un godīgo attieksmi, Jūs uz visiem laikiem kļūsiet par „Zaļš auto” draugiem.
 

Back to top
Zaļš Auto ☏ 20030356